حساب کاربری

خانه / وبلاگ / ماشین آلات / دستگاه های چاپ / جت پرینتر / جت پرینتر دستی

جت پرینتر دستی

نویسنده: حمیدرضا میرشکاری

جت پرینترهای دستی برای افزایش راحتی چاپ در انبارها و فروشگاه ها ، حیاط ها و جاده ها بدون مزاحمت کابل های برق و وزن تولید شده اند.


جت پرینتر دستی

امتیاز: / 5 | آرا: | بازدید: 231

جت پرینتر از اوایل دهه 50 میلادی که اپسون ، کانن و هیولت پاکارد شروع به ساخت چاپگرهایی برای استفاده های صنعتی کردند ، با ما بوده است.

با این حال ، با افزایش روزافزون نیاز به برچسب گذاری و علامت گذاری انواع گسترده ای از مواد در حال حرکت ، نسخه های صنعتی جت پرینتر با نوآوری جدیدی مورد ستایش قرار می گیرند.

جت پرینتر دستی

بنابراین ، در این مقاله ، ما تلاش کردیم تا درباره این دستگاه ها بیشتر بدانید و نحوه مقایسه آنها برای انتخاب دستگاه مناسب برای نیازهای خاص خود را یاد بگیرید.

بیایید شروع کنیم!

جت پرینتر دستی چیست؟

مدت زمان طولانی است که از جت پرینتر دستی برای ارائه در خط محصولات برای بارکد ، تاریخ انقضا ، تاریخ تولید و ساخت و مشخصات محصول استفاده می شود.

جت پرینترهای دستی برای افزایش راحتی چاپ در انبارها و فروشگاه ها ، حیاط ها و جاده ها بدون مزاحمت کابل های برق و وزن تولید شده اند.

اساساً ، یک جت پرینتر به گونه ای طراحی شده است که شبیه یک مته برق بی سیم است. با این حال ، به جای تیغه دوار ، ما نازل های جت پرینتر داریم که برای چاپ کاراکتر ها و تصاویر از یک سیستم فشار تحت کنترل کامپیوتر که بخشی از مجموعه است ، برنامه ریزی شده است.

 

آنها دارای باتری های قابل شارژ هستند که امکان حمل و استفاده راحت آنها را در مکان های مختلف فراهم می کند.

تصویر جت پرینتر دستی 2
 

سطوح چاپی مناسب

تقریباً همه سطوح را می توان با استفاده از جت پرینتر دستی چاپ کرد. آنها روی هر دو سطح فرج دار و غیر فرج دار کار می کنند ، به شرطی که این سطوح خشک باشند.

به عنوان مثال می توانید روی شیشه ، چوب ، فلز ، پارچه ، پلاستیک ، بتن ، سرامیک ، فویل ، چرم و حتی روی سنگ چاپ کنید.

 

کاربرد و انواع چاپ

تصویر چند نمونه چاپ توسط جت پرینتر

جت پرینترهای دستی بسیار عالی هستند زیرا بیشتر آنها می توانند اعداد ، متن ، آرم ، تاریخ ، زمان و بارکد را چاپ کنند. آنها برای چاپ اطلاعات قابلیت ردیابی روی بسته بندی محصولات مختلف با قابلیت ردیابی مناسب هستند.

 

صنایع غذایی

به منظور اطمینان از انطباق مواد غذایی در زنجیره های تأمین جهانی ، برچسب گذاری زیادی لازم است. علامت گذاری جعبه ها و بسته بندی بیرونی محصول جنبه مهمی در ردیابی مواد غذایی است.

بیشتر تولیدکنندگان مواد غذایی از برچسب های از قبل چاپ شده با فضای خالی برای قرار دادن زمان ، تاریخ و کد استفاده می کنند.

جوهرهای خوراکی که تصاویر و پیام های دیگر را روی مواد غذایی ، از جمله روی کیک ها و شیرینی ها چاپ می کنند ، در دسترس هستند. آنها فرصت خوبی برای تولید هنرهای غذایی خانگی فراهم می کنند.

 

صنعت پزشکی

تأمین کنندگان دارویی و پزشکی برای ردیابی ، اهداف فنی و تجاری باید بسته بندی بیرونی تجهیزات و دارو را علامت گذاری کنند.

صنایع خودرو و صنایع هوایی

قطعات خودرو و ماشین تولید شده توسط تامین کنندگان را می توان در موارد بیرونی با جت پرینتر بسته بندی کرد تا به شناسایی قطعه در هنگام مونتاژ کمک کند.

علامت گذاری ایمنی ، علامت گذاری نگهداری در خانه و علامت گذاری دسته ای در کارخانه ها نیز برخی از کاربردهای مهم جت پرینتر است.

 

نظامی

علامت گذاری ظروف لوازم نظامی ، از جمله جعبه ، جعبه های چوبی و بشکه ها بهتر است با استفاده از جت پرینتر انجام شود. چاپ پارچه برای اهداف شناسایی می تواند برای لباس فرم و کیت های ورزشی برای پرسنل در پادگان های نظامی انجام شود.

 

سایر موارد استفاده روزمره

کاربردهای روزمره مختلفی برای این ماشین ها وجود دارد. برخی از افراد ، از منطقه طراحی تا فروشگاه مونتاژ ، باید بر روی ساختارهای پیش ساخته جداشده مانند ساختمانها ، سازه ها و مبلمان برچسب گذاری کنند.

 

کد زنی و کدگذاری ، ایجاد علائم داخلی و درخواست چاپ تاریخ روزانه برای جت پرینتر امکان پذیر است.

 

برخی از مزایا و معایب هنگام انتخاب جت پرینتر قابل حمل

پرینترهای دستی مزایای خاص خود را دارند و همچنین معایبی نسبت به سایر اشکال چاپی موجود دارند.

اجازه دهید چندین مورد را مرور کنیم.

مزایا

. دستگاه ها برای کار با پرینترهای ماتریس نقطه ای سریعتر هستند.

. وضوح بالاتری دارند و می توانند جزئیات ریزتری نسبت به چاپگرهای ماتریس نقطه ای چاپ کنند.

. در مقایسه با جت پرینترهای لیزری ، به زمان گرم شدن کم یا بدون نیاز به زمان گرم شدن نیاز دارند.

. پرینترها می توانند از جوهرهای پایه آب یا حلال استفاده کنند.

. جت پرینتر های دستی هنگام کار به کابل های برق متصل نیستند و دارای وزن کمی هستند ، بنابراین انجام کارهای میدانی و انبار آسان است.

 

معایب

جوهرهای مبتنی بر آب تمایل به تولید چاپهایی دارند که در صورت تماس چاپ با آب مستعد لکه گیری هستند.

کارتریج های جوهر می توانند در صورت استفاده مدتی مسدود شوند ، و لازم است که تمیز کردن آنها را با یک تمیز کننده کارتریج یا با استفاده از نرم افزار تخصصی ادامه دهید.

ماندگاری چاپ جت پرینتر به طور قابل توجهی کمتر از چاپ لیزری است.

برخی از تولیدکنندگان از بازاریابی رایگان استفاده می کنند که در آن می توانند چاپگر را ارزان بفروشند ، اما مشتری را مجبور می کنند فقط جوهرهای اختصاصی را با حاشیه سود راحت خریداری کند.

 

نحوه انتخاب جت پرینتر دستی

برای انتخاب آگاهانه هنگام انتخاب پرینتر ، موارد مختلفی وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید.

 

کاربرد های مورد

بهترین نقطه برای شروع ، بررسی کارهایی است که می خواهید دستگاه انجام دهد. الزامات چاپ فعلی و میان مدت خود را ارزیابی کنید و بدون داشتن ویژگی های اضافی که ارزش چندانی برای شما ندارند فقط به دنبال تجهیزاتی باشید که این نیاز را برآورده می کنند.

به عنوان مثال ، اگر تنها استفاده شما از چاپگر برای انجام بارکد است ، نیازی به چاپگری ندارید که بتواند چاپ رنگی را انجام دهد ، و این می تواند قیمت خرید اولیه تجهیزات انتخابی شما و هزینه آن را تا حد زیادی کاهش دهد.

نکاتی که می توانند در انتخاب به شما کمک کنند:

اگر تعداد زیادی محصول برای چاپ سریع در مدت زمان کوتاه دارید ، دستگاه مارک لیزر بهترین انتخاب شماست.

اگر به نتیجه مارک محصول با عمق خاصی مانند حکاکی نیاز دارید ، می توانید دستگاه پرینت نقطه ای را انتخاب کنید.

اگر محصولات زیادی چاپ نمی کنید و فقط باید چند مطلب بنویسید ، یک چاپگر دستی اقتصادی ترین انتخاب شما است.

 

طراحی

برخی از ویژگی های طراحی برای برخی از انواع کاربرد ها مطلوب تر از برخی دیگر است. در اینجا ، شما به چندین نکته توجه کنید.

. وزن و ابعاد متوسط دستگاه ، اگر وزن دستگاه کمتر از 1 کیلوگرم باشد ، حمل و استفاده راحت تر خواهد بود.

. دستگاه باید دارای صفحه لمسی و ابعاد آن باشد ، معمولاً دستگاه برای داشتن یک تجربه کاربری بهتر ، دارای صفحه لمسی 4 اینچ یا بیشتر است.

. جهاتی که می تواند چاپ کند ، دستگاهی که معمولاً می تواند به چاپ 360 درجه برسد کاربرد بیشتری دارد.

. تعداد رنگهایی که دستگاه پشتیبانی می کند ، شما می توانید سوال کنید که آیا تامین کننده می تواند کارتریج های مختلف جوهر را با رنگ های متنوع تهیه کند.

. قابلیت حمل بسته بندی آن ، تأمین کنندگان حرفه ای جعبه ابزار سخت افزاری محکمی را برای مشتری فراهم می کنند تا دستگاه را در آن قرار دهد و حمل آن را آسان کند.

. این که آیا دستگاه از گزینه های USB ، Wi-Fi و بلوتوث پشتیبانی می کند ، داشتن یک رابط USB بسیار مهم است زیرا می توانید گرافیک و متن طراحی شده خود را از طریق درایو فلش USB وارد کنید.

. نوع وضوح چاپی که دستگاه می تواند بدست آورد و ارتفاع چاپ. وضوح چاپ استاندارد حدود 200 است اگر تجهیزات بتوانند از وضوح بالاتر پشتیبانی کنند بهتر است. ارتفاع چاپ استاندارد معمولاً 2 میلی متر ~ 12.7 میلی متر است. برخی از تأمین کنندگان می توانند ارتفاع چاپ 25.4 میلی متر ، 50 میلی متر ، 75 میلی متر را ارائه دهند. حتی دستگاه 100 میلیمتری.

 

 

کارتریج های جوهر

کارتریج های جوهر پایه فقط برای دستمال کاغذی ، کاغذ سفید ، کارتن بدون روکش ، پارچه ، چوب ، دیوار سیمان ، کف و سایر مواد ضد آب مناسب هستند.

کارتریج حلال یک کارتریج جوهر خشک کن سریع برای بسته بندی کیسه ها ، جعبه ها ، مواد آرایشی ، کالاهای خانگی ، پلاستیک ، شیشه ، فلز ، لوله ، سنگ ، تخته چوب ، MDF ، فویل آلومینیوم ، کابل ، چرم ، کارتن کاغذ سفید و غیره است. این سناریوهای چاپ در فضای باز نیز مناسب خواهد بود.

یکی دیگر از انتخاب های مهم این است که برند مورد نظر چگونه به کارتریج های جوهر رسیدگی می کند.

قبل از خرید با یک تامین کننده جت پرینتر دستی مشورت کنید.

 

قیمت

بیشتر منابع آنلاین فروش طیف جت پرینتر های دستی قیمت های متفاوتی که دارای انواع مختلفی از عملکرد است را دارند.

برخی از واحدها قیمت بهتری دارند ، به خصوص اگر تعداد زیادی بخرید. به عنوان مثال ، متوجه شدیم که برخی از تأمین کنندگان در  بعضی سایت های فروشگاهی بسته به تعداد چاپگرهایی که می خواهید خریداری کنید ، حمل و نقل رایگان یا تخفیف قیمت را ارائه می دهند.

 

نرم افزار

نرم افزار دستگاهی که انتخاب می کنید روی آن کار می کند می تواند محدودیت های دستگاه را تا حدود زیادی تعیین کند. به عنوان مثال ، شما باید بتوانید از طیف گسترده ای از قلم ها و اندازه قلم ها را انتخاب کنید ، و دستگاه باید بتواند طیف گسترده ای از اشکال را برای چاپ در خود جای دهد ، نرم افزار نیاز به شماره پشتیبانی از افزایش فزاینده دیجیتال دارد.

 

خدمات قبل و بعد از فروش

تأمین کنندگان خوب می توانند محصولات و راه حل های مناسب قبل از خرید را به شما پیشنهاد دهند ، اطلاعات دقیق و فیلم ها را ارائه دهند ، و پس از خرید شما همچنین می توانند تضمین های کامل پس از فروش و دستورالعمل های کامل استفاده و نگهداری محصول را ارائه دهند.

 

جت پرینتر دستی را از کجا می توان پیدا کرد؟

تعداد زیادی از منابع اینترنتی وجود دارد که می توانید طیف گسترده ای از این پرینترها را به صورت آنلاین پیدا کنید.

اکثر شرکت های فروشنده ماشین آلات با جستجوی سریع به راحتی در اینترنت یافت می شوند. با این حال می توانید محصولاتdamirco را نیز جستجو کنید.

 

نتیجه

جت پرینترهای دستی علاوه بر استقبال از مارک گذاری قطعه ، ردیابی مورد آخر و بسیاری از کاربرد های دیگر ، مورد استقبال قرار می گیرند.

آنها برای چاپ کدهای 2 بعدی ، تاریخ ها ، شماره های قابل ردیابی ، متن ، آرم و بارکد در طیف گسترده ای از سطوح کار ، از جمله فلز ، چوب ، پلاستیک ، کاغذ و شیشه استفاده می شوند.

 

هنگام انتخاب اینکه چه دستگاهی را برای کارتان استفاده کنید ، تجزیه و تحلیل ویژگی های پرینتر انتخابی شما می تواند از خرید تجهیزات نادرست جلوگیری کند. و این می تواند تا حد زیادی در هزینه های شما صرفه جویی کند.

اگر قصد خرید جت پرینتر دستی را دارید ، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


هشتگ ها:
[[ comment.writer_name ]]

[[ comment.description ]]

[[ form.description.length ]] / 500
[[ reply.writer_name ]] (در پاسخ به [[comment.writer_name]])

[[ reply.description ]]


صفحه [[currentPage]] - نمایش [[comments.length]] از [[count]]
نظر ثبت نشده است! شما اولین باشید.
ارسال نظرات ( 0 نظر )
[[ description.length ]] / 500

اخبار مرتبط


فرایند تولید بشکه

فرایند تولید بشکه

برای مشاهده کلیک کنید

فرایند تولید بشکه

نویسنده: کیارش کرمی

0
راهنمای خرید جت پرینتر

راهنمای خرید جت پرینتر

برای مشاهده کلیک کنید

راهنمای خرید جت پرینتر

نویسنده: محمد شکاری بادی

0
جت پرینتر دست دوّم

جت پرینتر دست دوّم

برای مشاهده کلیک کنید

جت پرینتر دست دوّم

نویسنده: حمیدرضا میرشکاری

0
دستگاه تاریخ زن چیست

دستگاه تاریخ زن چیست

برای مشاهده کلیک کنید

دستگاه تاریخ زن چیست

نویسنده: حمیدرضا میرشکاری

0
راه حل های علامت گذاری صنعتی برای چاپ تخم مرغ

راه حل های علامت گذاری صنعتی برای چاپ تخم مرغ

برای مشاهده کلیک کنید

راه حل های علامت گذاری صنعتی برای چاپ تخم مرغ

نویسنده: حمیدرضا میرشکاری

0
جوهر برای جت پرینتر

جوهر برای جت پرینتر

برای مشاهده کلیک کنید

جوهر برای جت پرینتر

نویسنده: حمیدرضا میرشکاری

0
راهنمای کارتریج جت پرینتر

راهنمای کارتریج جت پرینتر

برای مشاهده کلیک کنید

راهنمای کارتریج جت پرینتر

نویسنده: حمیدرضا میرشکاری

0
معرفی جت پرینتر صنعتی

معرفی جت پرینتر صنعتی

برای مشاهده کلیک کنید

معرفی جت پرینتر صنعتی

نویسنده: حمیدرضا میرشکاری

0
جت پرینتر دستی

جت پرینتر دستی

برای مشاهده کلیک کنید

جت پرینتر دستی

نویسنده: حمیدرضا میرشکاری

0
عکس بسته بندی قارچ

چگونه روی بسته-بندی قارچ چاپ بزنیم ؟ جت پرینتر

برای مشاهده کلیک کنید

چگونه روی بسته-بندی قارچ چاپ بزنیم ؟ جت پرینتر

نویسنده: مدیر

1
scroll-top