حساب کاربری

چگونه با استفاده از دمیرکو
محصولتان را بفروشید؟

آیا افزایش مشتریان خود هستید؟ ما در اینجا به شما کمک می کنیم با صرف کمترین زمان ممکن و بصورت رایگان اینکار را شروع کنید، فروشتان را افزایش دهید و در کنار بهترین ها با بزرگترین ها رقابت کنید

index
مرحله 1
ثبت نام

برای شروع استفاده از دمیرکو باید در آن ثبت نام کنید. ما سعی کرده ایم اینکار برای شما به ساده ترین حالت ممکن و بدون دردسر امکان پذیر باشد. قسمت بالای صفحه، سمت چپ روی دکمه حساب کاربری کلیک کرده و بعنوان تامین کننده ثبت نام کنید. اینکار به راحتی و با وارد کردن نام و شماره تلفن قابل انجام است.

signup
category
مرحله 2
تعیین زمینه کاری

قدم بعدی که ساده و مهم است تعیین زمینه های کار خودتان است. با مشخص کردن زمینه کاری خودتان مشتریان آن حوزه به شما ارجاء داده می شود و صرفا مشخص کردن آنها برای این مرحله کافی است.

مرحله 3
تکمیل اطلاعات شرکت

انجام کار تا مرحله قبلی کار شما را به مشتریان می رساند اما برای جلب اعتماد آنها و انجام فروش به کمی وقت گذاشتن نیاز است. اطلاعات کامل شرکت خود را وارد کنید. آدرس کارگاه و کارخانه و دفتر، شماره تلفن های ثابت و موبایل، سابقه کاری و هر چیزی که به مشتری کمک می کند تا متوجه شود شما تا چه اندازه معتبر و قابل اعتماد است را اضافه کنید.

company
chat
مرحله 4
پاسخگویی به مشتریان

اگر تا این مرحله رسیده اید با بقیه کار بهتر از ما آشنا هستید مشتری و تمام اطلاعات آن در اختیار شماست، به او کمک کنید تا برای نیازی که دارد محصول مناسبی تهیه کند، مکالمه تلفنی داشته باشید، اطلاعات محصولاتتان را برای او ارسال کنید، او را ترغیب به بازدید حضور کنید و رابطه را حفظ کنید.


بدانید که ما از شما حمایت میکنیم

با خواندن متن بالا اگر ابهام حس کردید با ما تماس بگیرید تا هر توضیحی نیاز است را خدمتتان ارائه دهیم.
تلاش و دغدغه ما کمک به شما در افزایش فروشتان است.

آماده افزایش تعداد مشتریان و فروش هستید؟
scroll-top